אנו

wiscom

השותפים שלכם למסע החדשנות

יחד נצא למסע מרתק הכולל הבנה מעמיקה של כל אחד משלבי תהליך ניהול החדשנות, החל מבניית אסטרטגיית חדשנות בהלימה עם האסטרטגיה הארגונית, דרך ניהול רעיונות הכולל תהליך יצירתי של הנבטת רעיונות ובחירה מושכלת של המובחרים שבהם ועד הטמעת מתודולוגיית יישום מהפכנית המאפשרת לכם לבחון במהירות ולעומק מספר רעיונות במקביל ולהקטין סיכונים הכרוכים ביציאה לשוק.

חדשנות יכולה לבוא לידי ביטוי בשיפור תמידי של הקיים או פיתוח של מוצרים, תהליכים, שירותים או מודלים עסקיים חדשים.

עם ניסיון נרחב בהובלת תהליכי חדשנות, במגוון תחומים עסקיים וצוות מקצועי המגיע מדיסציפלינות שונות, wiscom היא השותפה המושלמת עבורכם.

 Follow wiscom - Your innovation journey is about to begin

מסע החדשנות שלכם מתחיל כאן

אסטרטגיית חדשנות

בעולם בו השינוי הוא הדבר היחיד הקבוע, כל ארגון נדרש לשיפור וצמיחה תמידיים על מנת לשגשג ולהצליח. חדשנות מהווה מנוע צמיחה מהותי כאשר היא מנוהלת מתוך אסטרטגיה ייעודית ברורה ובהלימה עם האסטרטגיה העסקית של הארגון.

מהם היעדים אותם אתם מעוניינים להשיג? מה הגורמים המשפיעים על הארגון מבפנים ומבחוץ? מי שותף לתהליך? מהם תהליכי העבודה הנדרשים? איך הופכים את החדשנות לתהליך שמשולב בתהליכי העבודה השוטפים ובאחריות כולם? מה המחויבות הנדרשת?

תשובות לשאלות אלו ורבות נוספות יאפשרו לנו לתכנן את מסלול המסע שלנו ולצאת למסע מרתק וסוחף, בעיניים פקוחות לרווחה ורתימה מלאה של כל בעלי העניין.

ניהול רעיונות והזדמנויות

'אם יוצאים מגיעים למקומות מופלאים' (דר' סוס)

חדשנות יכולה לבוא לידי ביטוי במקומות מוכרים של  שיפור תמידי של הקיים, או בכניסה לעולמות חדשים.  בכל אחד מהמקרים, רעיונות הם שם המשחק. תהליך הנבטת הרעיונות של wiscom משלב בתוכו אלמנטים של חשיבה יצירתית ואינטליגנציה קולקטיבית בכדי שנוכל להגיע במסע שלנו למקומות מופלאים וחדשים. תהליך זה מאפשר בשלב הראשון, להגיע לעשרות ואף מאות רעיונות חדשים ומעניינים, ובשלב השני, להתכנס להחלטה לגבי אילו מהם כדאי להמשיך ולבחון.  

עם ניסיון של שנים ומתודולוגיה מובנת תוכלו לבחור בצורה מושכלת ולהתקדם עם הרעיונות המובחרים שיובילו אתכם להצלחה.

שיטות יישום מהפכניות

הגענו כמעט לסוף המסע, כולם בציפייה לראות האם אכן יש לנו תוצר מנצח.

עם ניסיון ארוך שנים בניהול תהליכי פיתוח מוצרים, בחינות התכנות ומצוינות תפעולית, אנחנו יודעים שרעיונות טובים יכולים להפוך למצוינים בתהליך אבולוציוני של ביצוע שיפורים והתאמות.

לשם כך, יצרנו ב Wiscom מתודולוגיה ייחודית המשלבת בין עולמות עסקיים ואקדמיים תוך שימת דגש על התנסות, למידה וביצוע התאמות נדרשות בזריזות וביעילות עד להגעה לפתרון הטוב ביותר.

יחד נוכל לבחון מספר רעיונות במקביל ולהגיע במינימום זמן והשקעת משאבים לאב טיפוס בשל דיו לקבלת החלטה על המשך המסע: למדף המזכרות או ליציאה לשוק

 
 
 
 

החזון שלנו

אנו מאמינים

כי זה הזמן לאמץ את חוסר הודאות כמנוע הזדמנויות, לרתום כשרון, נחישות ותהליכי עבודה המשרים עוצמה, מאפשרים למידה ומביאים ערך

אנו חוברים ללקוחותינו כדי לפתח אסטרגיות מנצחות, פתרונות איכותיים וגמישים, ויחד ליצור  סביבת חדשנות מקיפה וכוללת ממנה יהנו כל בעלי העניין

 
wiscom team

Rotem Elgar

  • Black LinkedIn Icon

Hila Koren

  • Black LinkedIn Icon

Nir Reuven

  • Black LinkedIn Icon

Rotem Greener

  • Black LinkedIn Icon

! צור קשר

+972 73-7252518

Your details were sent successfully!

Businessman
 
 
 
מאמר השבוע